Najczęściej czytane lekcje

Naświetlenie Przysłona i głębia ostrości Migawka Zanim naciśniesz spust migawki Tajemnica dobrego zdjęcia

Ostatnie newsy

Sony World  Photography Awards

Sony World Photography Awards

Dodano 2013-03-21 05:00 przez admin
W konkursie World Photography Organisation 2013 opublikowano nominacje do nagrody Sony World Awards.. Spośród 55.000 zdjęć nadesłanych przez amatorów w formule "open" wybrano 10 finalistów. Zapraszamy do obejrzenia i do głosowania na: www.worldphoto.org

Smithsonian Photocontest za rok 2012

Smithsonian Photocontest za rok 2012

Dodano 2013-03-12 02:05 przez admin
Ogłoszono finalistów do tytułu najlepszych zdjęć 2012 roku na świecie. Oszałamiające zdjęcia, które powinny się stać wzorcami doskonałości pod względem kompozycji, uchwycenia właściwego momentu i czystości obrazu. Można też jeszcze na nie głosować, ale przede wszystkim warto popatrzeć na mistrzów..
Więcej... --> kliknij na tytuł niniejszego newsa

PRACA JAK MARZENIE!!!

Dodano 2010-12-06 00:00 przez admin
PRACA JAK MARZENIE!!! FUJIFILM poszukuje fotopodróżnika, którego chce wyłonić w drodze konkursu. Nagrodą będzie trzymiesięczna podróż wraz z wynagrodzeniem 60 tys złotych. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich, a termin zgłaszania prac do I etapu upływa 9 stycznia 2011 roku.

Konkurs składa się z kilku etapów. Jesteście o krok od pierwszego z nich. Jeżeli założyliście już profil na myfinepix (należy wypełnić pola: imię, nazwisko, nick, e-mail, miejsce zamieszkania
i „o sobie”), wgrajcie zdjęcie, które od teraz będzie nosić tytuł „W świat”.
Także komentując i głosując poprzez „like” na materiały uczestników wygrywasz!! Zaloguj się na myfinepix. Świetne aparaty, vouchery na odbitki i ubrania Fujifilm czekają na Ciebie! Do dzieła!
Przystępując do Konkursu, akceptujesz jego Regulamin. Partnerem jest:
magazyn Podróże miesięcznik Men's Health

szczegóły:

http://www.myfinepix.pl/pl/competition/185344/recent/